Login Form

Istatistikler

Gebruikers
209
Artikelen
1765
Weblinks
9
Artikelen bekeken hits
1009489

Hüseyin K. Ece gençlerle buluştu!

18 Aralık 2012 Salı 14:54 

Gölcük Gümüşhaneliler Dernegi Gençlik Kolları yönetimi haftalık toplantılarına Hollada da manevi grehber olarak görev yapan Hüseyin Ece ‘yi davet ettiler. 

Gölcük Gümüşhaneliler Dernegi Gençlik Kolları yönetimi haftalık toplantılarına Hollada da din görevlisi olarak görev yapan Hüseyin Ece ‘yi  kendilerine konferans  vermeleri için davet ettiler.

 

Hüseyin Ece gençlerin davetine olumlu cevap vererek , gençlerin haftalık rutin toplantılarına katılıp konferans verdi. Gölcük Gümüşhaneliler Dernegi Gençlik Kolları Başkanı Serkan Ece  katılan arkadaşlarına ve büyüklerine Hollanda’dan gelen Hüseyin Ece ‘yi tanıttı ve ardından konferansa başlaması için Hüseyin Ece’ye söz  hakkı verdi. Hüseyin Ec gençlere “Din Kardeşliği” üzerine konferans verdi.  Kardeşligin ne manaya geldigini  ayetler hadisler HZ Muhammed döneminden bilgiler, sahabe hayatından bilgiler vererek anlattı .

Konferans sonrası Gölcük Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Serdar Giriftinoğlu Hüseyin Ece’ye vermiş oldugu konferan için çok memnun oldugunu dile getirerek teşekkür etti  ardından Hüseyin Ece’ ye ve Ömer Ece ‘ye Gümüşhane rozetini taktı. Gençlik kolları yönetiminden Muhammet Ali Eren Hollanda’da Hüseyin Ece ile komşu olan dayısı (Enver Eren)’e Gümüşhane rozeti gönderdi.

Gölcük Gümüşhaneliler Dernegi Gençlik Kolları Başkanı Serkan Ece bizleri kırmayıp, davetimize icabet ederek ve konferans verdigi için  gençler adına canı gönülden Hüseyin Ece ‘ye teşekkür etti.
Rozet takısından sonra Hüseyin Ece ‘de yazmış oldugu kitaplardan gençlere  hediye etti.